Mecz Chemik-Police o Mistrzostwo Polski

W dniach 19-20 kwietnia 2016 Morsy kibicują siatkarkom Klubu Chemik-Police! Zapraszamy na Azoty Arena w białych i niebieskich koszulkach.

We wtorek i środę 19 i 20 kwietnia o 18:00 na Azoty Arena będziemy kibicować siatkarkom Klubu Chemik-Police w walce z PGE Atom Trefl Sopot o Mistrzostwo Polski.

Mistrzostwo Polski zdobędzie zespół, który jako pierwszy uzyska 3 finałowe zwycięstwa. Pierwsze dwa powyższe mecze rozegrane zostaną w Szczecinie, a następnie rywalizacja przeniesie się do Sopotu.

Klub Chemik Police organizuje również akcję „Wszyscy na biało-niebiesko”.
Morsy na pewno będą w “służbowych”, właśnie białych lub niebieskich koszulkach, a naszych znajomych prosimy aby założyli koszulki Chemika, a jeśli takowych nie mają, to koszulki w kolorach białym lub niebieskim.

Informacje ze strony Klubu Chemik-Police: prosimy o wcześniejsze stawienie się w hali ze względów organizacyjnych, jak i z powodu konkursów i atrakcji, które przewidziane są w związku z pojedynkami finałowymi.

Dla kibiców z Polic podstawiony będzie darmowy autobus, który ruszy o godzinie 16:30 z przystanku Police Rynek, następny przystanek – CH Kinga. Kurs powrotny 20 minut po zakończeniu meczu.

chemik-police-mecz1

chemik-police-mecz2

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *